REKLAMA
absolut

Sport

Zagraj w plażówkę!

Opublikowano 14 lipca 2017, autor: Piotr Piotrowski

Mieszkańcy Żagania i okolic mogą spróbować swoich sił w turnieju piłki siatkowej plażowej.

Zawody na boisku na terenie miejskiego kąpieliska przy ul. Niepodległości odbędą się w ramach VII Letniej Ligi Michała. Na ligę składają się  trzy turnieje. Po pierwszej edycji, w grupie dziewcząt i chłopców do lat 15 prowadzi para Kacper Grabkowski, Filip Chodorowski (20 punktów). Kolejne miejsca zajmują: 2. Filip Szpręgiel, Dawid  Chodorowski (17),  3. Bartosz Wójcik, Dawid Czyżowski (15), 4. Krystian Muszalski, Jakub  Janas. 

W rywalizacji seniorów prowadzą Tomasz Świder Tomasz i Bartosz Piekarnik (20 pkt.). Reszta czołówki: 2. Kamil Tańczyk, Michał Tarnowski (17); 3. Tomasz Kubera, Jeremiasz Kaniuk (15); 4.Jacek Pielacki, Piotr Leśniak, 5. Wojciech Jeżak, Mateusz Buczkowski.

Drugi turniej już w najbliższą sobotę, 15 lipca.Początek – godz 10.00.Więcej informacji, karta uczestnictwa i regulamin zawodów na stronie www.palacksiazecy.pl.

 – Zapraszamy wszystkich chętnych do gry w siatkówkę plażową, zarówno amatorów jak i zawodowców. Po trzeciej edycji, 14 sierpnia punktacja zostanie zsumowana z trzech turniejów a najlepsi dostaną puchar i dyplomy – mówi Kazimierz Poprawski, współorganizator zawodów.

Napisz komentarz »