REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Przywiązał psa i zwiał

Opublikowano 23 czerwca 2017, autor: Przemek Kaźmierski

Zwierzę z rozbitym pyskiem i przywiązane smyczą do siatki ktoś zostawił na drodze pomiędzy Lutynką a Drozdowem.

Kacper Kmiecik (18 l.) z Miodnicy zaopiekował się psem, którego znalazł jego ojczym, wracając (17.06.) rano z pracy. Kacper i jego cała rodzina nie mogą zrozumieć, jak ktoś mógł być tak pozbawiony serca, by zostawić „Rudego” (bo tak nazwali psa) na pastwę losu.

– Mój ojczym wracał z Wymiarek, kiedy zauważył psa przywiązanego do leśnej siatki, odgradzającej las od drogi – mówi Kacper Kmiecik. – Wziął go do domu. Potem pies trafił do schroniska na badanie, bo miał rozbity psyk i okazało się, że ma wybitego zęba, krwiaka na języku i opuchliznę. Został kopnięty lub czymś uderzony!

Miejsce jest dla trzech

Kacper opiekuje się dwoma innymi psami, które wziął ze schroniska w Żarach. – Adoptowaliśmy Amora i Herę – mówi. – Jak doszedł Rudy, to tylko w pierwszy dzień był w lekkim szoku, ale się szybko zaprzyjaźnił. Myślę, że on był trzymany w domu, bo nie miał problemu z wejściem do mieszkania. Ma 3 lata i widać, że nie był źle chowany.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 104

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »