REKLAMA

Aktualności, Zdrowie

Pacjenci z ręką w nocniku

Opublikowano 12 stycznia 2013, autor: Piotr Piotrowski

Pacjenci obawiają się, że zmiany w poradni kardiologicznej żagańskiego szpitala odbiją się na ich zdrowiu. Od nowego roku, z pracy w niej zrezygnowało dwóch lekarzy.

Do redakcji zadzwonił zaniepokojony czytelnik z Żagania. – Od kilku miesięcy leczę się na chorobę wieńcową serca u doktora Kosiorowskiego. W ubiegłym roku, po tym, jak 105 Szpital Wojskowy ściągnął go do Żar, przyjeżdżał do żagańskiej filii kilka razy w miesiącu i przyjmował w poradni kardiologicznej. Ale już nie będzie w niej pracować. Boję się o swoje zdrowie. Gdzie mam się leczyć? – pyta pan Stanisław (nazwisko do wiadomości redakcji).

 

Żeby przeczytać więcej, kup „Gazetę Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 470

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »