REKLAMA

Wasze sprawy

Szczęśliwa trójka

Opublikowano 05 stycznia 2017, autor: Michalina Kozarowicz

To był niezapomniany sylwester dla trzech świeżo upieczonych mam z Żar.

 W sylwestrową noc i nowy rok, na świat przyszło trzech nowych mieszkańców miasta. Szczęściarze to dwóch chłopców – Antoś i Tobiasz, oraz dziewczynka Zosia.

    Pierwszy na świat przyszedł o godzinie 00.15 Antoni Paweł Łukaszczyk z Żar.

– Cieszę się, że syn urodził się w ten szczególny dzień i to kwadrans po północy. To były dla nas niezapomniane fajerwerki- mówi szczęśliwa mama, Olga Łukaszczyk.

Termin porodu był wyznaczony na 29.12. 2016 jednak Antoś się nie śpieszył, postanowił zrobić rodzicom noworoczną niespodziankę.

– Syn ważył 3220g i miał 54cm. To nasze pierwsze dziecko- mówi dumny, Bartłomiej Łukaszczyk, dumny tata Antosia.

 Pierwszą dziewczynką, urodzoną 1 stycznia jest Zofia Kuchenbecker z Olbrachtowa.

– Imię dla córeczki wybrał jej 10 letni brat Krzyś. Najbardziej cieszę się z tego, że Zosia urodziła się w niedzielę, to tak jak ja i jej brat – cieszy się Joanna Kuchenbecker, mama. – Taka wyjątkowa data, to dodatkowy powód do radości.- dodaje. 

Zosia urodziła się o 14.48  ważyła 3180 g i miała 53 cm.

Do szczęśliwej trójki należy także Tobiasz Bolewski z Żar, chłopiec urodził się o 10.09 rano. Ważył 3100 g i miał 53 cm. Tobiasz według przewidywań lekarza, miał się urodzić dopiero 16 stycznia.

– To było spore zaskoczenie ale synek widocznie chciał przyjść na świat w nowym roku. – mówi rozradowana Ilona Chrzanowska, mama. – Spędzaliśmy spokojnego sylwestra w domu a o 4 byliśmy już na porodówce.- dodaje.

Napisz komentarz »