REKLAMA

Sport

W jednym hotelu z kadrą

Opublikowano 24 czerwca 2016, autor: Marcin Ruszkiewicz

Łukasz Chmielewski z Grabika, zawodnik Akademii Piłkarskiej Młody Talent wraz z rodzicami przybywał w tym samym czasie i w tym samym hotelu Arłamow, co reprezentacja Polski, przygotowująca się do mistrzostw Europy we Francji (23-30 maja).

-To było niesamowite przeżycie. Codziennie spotykałem piłkarzy na korytarzu, w siłowni, windzie. Mogłem ich podglądać, obserwować. Zdziwiłem się, że są tak otwarci. Nigdy nie odmówili zrobienia sobie wspólnego zdjęcia, czy złożenia podpisu na piłce, którą specjalnie zabrałem do Arłamowa. Wszyscy byli fantastyczni, łącznie z trenerem Adamem Nawałką. Może tylko Robert Lewandowski trochę „fochował”, ale trudno mu się dziwić, bo każdy chciał zdobyć jego autograf. Czyste szaleństwo – opowiada Łukasz.

Który piłkarz zrobił największe wrażenie na Łukaszu? – Chyba Kuba Błaszczykowski. Strasznie się cieszyłem się z jego gola w meczu z Ukrainą. Trzymam kciuki za reprezentację w pojedynku ze Szwajcarią. Wierzę, że wygramy. Dojdziemy do finału, gdzie zagramy z Francją – kończy młody piłkarz.

Napisz komentarz »