REKLAMA

Zdrowie

Nie ma rzeczy niemożliwych

Opublikowano 07 grudnia 2012, autor: Teresa Giecold

Potwierdza to Joanna Stencel. Dziś lżejsza o 27 kg.

| Joasia jest uczennicą IV klasy Technikum Organizacji Usług Gastronomicznych w Żarach. Wygląda jak przeciętna nastolatka, uśmiechnięta, ubrana w legginsy. Ale jeszcze rok temu zakrywała się pod „toną swetrów”. Wstydziła się wyjść na basen, miała problemy z kondycją. – Szybko się męczyłam, w sklepach nie mogłam dostać pasujących na siebie ubrań, a koledzy w szkole ze mnie szydzili – wspomina – Gdy szłam na basen, miałam wrażenie, że wszyscy na mnie patrzą. W październiku rok temu powiedziałam sobie dość.

Żeby przeczytać więcej, kup „Gazetę Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 308

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »