REKLAMA

Gospodarka, Komunikacja

Po bilety do kasy

Opublikowano 11 listopada 2012, autor: Norbert Królik

Wacław Maciuszonek, burmistrz Żar chce zakazać sprzedaży biletów na przystankach autobusowych na liniach międzymiastowych. Do radnych trafił projekt uchwały w sprawie przystanków autobusowych w mieście.

Wiele kontrowersji wśród miejskich radnych wzbudził projekt uchwały przygotowany przez W. Maciuszonka, dotyczący komunikacji w Żarach. Do projektu dołączone są dwa załączniki ustalające miejsca, gdzie mogą zatrzymywać się autobusy – W ten sposób wycina się konkurencję. Sam podział przystanków dyskryminuje przewoźników.

Żeby przeczytać więcej, kup „Gazetę Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 105

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

Napisz komentarz »