REKLAMA
absolut

Samorząd

Wraca stare

Opublikowano 13 marca 2015, autor: Aleksandra Hudyma

Do Urzędu Miasta w Żarach wróci Ewa Nowak, „nowa – stara” naczelniczka wydziału zamówień publicznych. Wygrała konkurs, pokonała ośmioro rywali. Jest kolejną z osób przywróconych na stanowisko, które były w niełasce u poprzedniego burmistrza.

E. Nowak dołączyła do Romana Krzywotulskiego, dyrektora Żarskiego Domu Kultury, zwolnionego przez Wacława Maciuszonka, który odzyskał posadę po objęciu rządów przez Danutę Madej, oraz Ireneusza Brzezińskiego, zdegradowanego przez byłego burmistrza, teraz ponownie naczelnika w wydziale promocji Urzędu Miasta.

 

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 426

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

komentarz »
  1. zaranka 23 marca 2015 21:40 - Odpowiedź

    Niestety…

Napisz komentarz »