REKLAMA

Aktualności

Byłem przy śmierci wiele razy

Opublikowano 02 listopada 2012, autor: Bogusława Janicka-Klisz

Milion złotych pochłonęła już budowa żarskiego hospicjum. Potrzeba jeszcze dwa razy tyle.

Hospicjum powstaje przy ulicy Pszennej w Żarach. Są już mury i dach. Teraz należałoby zainstalować okna. Ale Towarzystwo Pomocy Brata Alberta nie ma pieniędzy, by dokończyć budowę.

– Póki co nie zapłaciliśmy 250 tys. zł za dach firmie Janbud Jana Kordeusza. Nie chcę robić nowych długów, gdy stare nie zostały uregulowane – mówi ksiądz Zygmunt Czepirski, proboszcz parafii p.w. Michała Archanioła w Olbrachtowie, prezes Towarzystwa Pomocy Brata Alberta.

Żeby przeczytać więcej, kup „Gazetę Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 457

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Wszyscy, którzy chcieliby wybrać się na bal charytatywny (220 zł od pary) bądź przekazać np. obrazy regionalnych artystów na licytację, proszeni są o kontakt z biurem Towarzystwa Pomocy im. Brata Alberta w Żarach pod nr tel. 68 374 39 58 lub biurem parafialnym w Olbrachtowie – tel. 68 374 87 51.
Napisz komentarz »