REKLAMA

Aktualności, Samorząd

Oszczędzają i inwestują

Opublikowano 03 listopada 2012, autor: Bogusława Janicka-Klisz

Zdecydowana większość urzędników w gminie Żary ma odłożone zaskórniaki na czarną godzinę. Zarobione bądź pożyczone w banku pieniądze inwestują w domy, działki i samochody.

Największy majątek ma Teresa Kowalczewska, dyrektorka Gminnej Biblioteki Publicznej w Bieniowie. Nie posiada co prawda aut ani oszczędności, ale nie ma żadnych długów, a jej dom z działką wart jest ponad pół miliona domu. Władysława Stasiak, dyrektorka Szkoły Podstawowej w Olbrachtowie, swój majątek, nie licząc opla vectry z 2005 r., wyceniła na 450 tys. zł. Ona również nie ma żadnych zadłużeń w banku. Irena Sochocińska, inspektor w Urzędzie Gminy, też radzi sobie bez pożyczek, a oszczędności i nieruchomości oszacowała na 324 tys. zł.

Żeby przeczytać więcej, kup „Gazetę Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 964

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

komentarz »
  1. mieszkaniec 8 listopada 2012 23:30 - Odpowiedź

    No – niby zeznania mają być krystalicznie czyste, ale jak to ma się do rzeczywistości?

Napisz komentarz »