REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Udało się!

Opublikowano 19 września 2014, autor: Aleksandra Łuczyńska

Agata Chmura (31 l.) ważyła 131 kg, teraz niemal o połowę mniej. – Powiedziałam sobie, że jak moje BMI będzie prawidłowe, przyjdę do „Regionalnej” i podtrzymam na duchu innych. No to przyszłam – mówi.

– Z nerwów zajadałam problemy frytkami, kebabami. Tak się teraz żyje – mówi Agata z Jasienia. Ze 131 kilogramów spadła na 71. Na początku odchudzania obiecała sobie, że jak jej waga wróci do normy, przyjdzie do „Regionalnej”, żeby opowiedzieć o swoim odchudzaniu i wesprzeć innych. – Chciałam wszystkim opowiedzieć o tym, co przeszłam. Przede wszystkim rada dla grubasów jest taka, żeby nie dać się zwariować. Żadne diety nie pomogą, jak się człowiek za siebie nie weźmie – podkreśla.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 266

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

komentarz »
  1. omotomo 2 czerwca 2020 10:00 - Odpowiedź

    uparciuch . nie ma skali, która by opisała twoją zawziętość .

Napisz komentarz »