REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Wybite zęby, okaleczona buzia

Opublikowano 13 czerwca 2014, autor: Patryk Świtak

Na placu zabaw karuzela uderzyła Julię (6 l.) w twarz. Przedszkolanki kazały dziewczynce z krwawiącym dziąsłem leżeć na materacu… aż odbierze ją tata.

W piątek (6.06.) tata Julki, Łukasz Ziarko, jak zwykle przyjechał ją odebrać o godz. 14.15 z przedszkola w Nowej Soli. Córkę zastał leżącą na materacu i przytuloną do poduszki. – Pani powiedziała mi, że był drobny wypadek, ale nic się nie stało. Julia została uderzona karuzelą. Spytałem, czy był wzywany lekarz. Usłyszałem, że nie było potrzeby. Poprosiłem o gazik. Odchyliłem górną wargę. Zęby były cofnięte, mostek cały pogruchotany, warga od środka poszarpana, a rana krwawiąca. Ona nie wypuszczała krwi z buzi, tylko ją połykała cały czas – opowiada pan Łukasz. Julię zabrał do dentystki. Dziewczynka od razu trafiła na stół. Pod znieczuleniem, chirurgicznie usunięto jej trzy zęby, założono 12 szwów, wargę przyszywając do dziąsła. Dziewczynka przez pierwsze dwa dni jadła tylko lody, żeby obrzęk zszedł jej z twarzy. Przez najbliższe tygodnie będzie mogła pić tylko przez słomkę i jeść zmiksowane obiady.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 200

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
komentarze »
  1. drugieoko 19 czerwca 2014 20:54 - Odpowiedź

    Pan Łukasz powinien sądzić przedszkole o bardzo duże odszkodowanie finansowe. Ja bym tak tej sprawy nie zostawił.

  2. Magistrat 22 stycznia 2019 14:57 - Odpowiedź

    Czemu nikt się nie pochwalił z władz miasta że Pan Łukasz wygrał sprawę sądową przeciwko miastu Nowa Sól i otrzymał zadość uczynienienie za wypadek córki…jedno boli że przedszkolanka nadal opiekuje się innymi dziećmi….I moze to spotkać inne dziecko

  3. Kazimierz57 23 stycznia 2019 16:43 - Odpowiedź

    Panie Łukaszu! Do boju!! Tego absolutnie nie można zostawić!!

Napisz komentarz »