REKLAMA

Gospodarka, Komunikacja

Będzie ciaśniej

Opublikowano 23 maja 2014, autor: Bogusława Janicka-Klisz

Przedłużą się prace przy budowie kanalizacji w rejonie ul. Szpitalnej w Żarach.

– Napotkaliśmy tam bardzo dużo kolizji, dlatego w części ulicy od strony ul. Żagańskiej potrwają one jeszcze przez kilka dni – mówi Dariusz Nowacki, kierownik robót. Do 30 maja ekipa pozostanie na odcinku  tej samej ulicy począwszy od cmentarza do ul. Kruczej. W kolejnym tygodniu robotnicy i maszyny pojawią się na ul. Średniej. – Tu co najwyżej będzie zwężenie drogi – zaznacza D. Nowacki. Wciąż jednak uczula kierowców na unikanie w miarę możliwości przejazdów przez ul. Witosa i korzystanie z ul. Okrzei. – Czasem zdarza się, że nasza maszyna manewrując zajmuje cały pas. Tego się nie da uniknąć, bo ulica jest stosunkowo wąska – zaznacza D. Nowacki.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 66

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »