REKLAMA

Kronika policyjna

Szukam świadków

Opublikowano 02 listopada 2012, autor: Bogusława Janicka-Klisz

Prokurator postawił mu zarzuty, on szuka świadków wypadku. – Jestem niewinny, przekonuje Tadeusz K., kierowca forda, w zderzeniu z którym przy al. Wojska Polskiego w Żarach zginęło dwóch młodych motocyklistów.

Ostra jazda

O zderzeniu dwóch motocyklistów z fordem mondeo „GR” pisała w numerze 574. Zgodnie z relacją świadków, na al.Wojska Polskiego, przed opuszczoną rogatką przy przejeździe kolejowym w stronę Kunic ustawiły się (17.04.) dwa motocykle. Kolejka aut z obu stron przejazdu była długa. Gdy tylko szlaban zaczął się podnosić, motory poderwały się do ostrej jazdy. Naoczni świadkowie mówili o tym, jak o wyścigu i że obaj jechali na jednym kole. Tadeusz K. (54 l.) chciał skręcić w ulicę Tatrzańską. Gdy skręcał, z impetem w jego auto wjechali motocykliści. Daniel S. (†27 l.) zmarł po kilku godzinach, Krzysztof N. (†21 l.) – po kilku dniach.

Żeby przeczytać więcej, kup „Gazetę Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 333

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »