REKLAMA

Aktualności

Mieszkania w koszarach

Opublikowano 18 listopada 2012, autor: Bogusława Janicka-Klisz

Właściciele żarskich koszar liczą na zainteresowanie deweloperów. – Przeszkadza nam słowo na literę „k”. Czyli kryzys – mówi Bogdan Piłat, współwłaściciel terenów.

Mimo to Bogdan Piłat zapewnia, że aktualne są plany dotyczące adaptacji pokoszarowych budynków na mieszkania. – Rozmowy z inwestorami trwają. Przeszkadza w tym słowo na literę „k”. Czyli kryzys – tłumaczy B. Piłat. – Ale dwie firmy z Zielonej Góry skłonne są do inwestycji.

Żeby przeczytać więcej, kup „Gazetę Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 367

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
komentarze »
  1. krawiec 19 listopada 2012 14:32 - Odpowiedź

    Ci panowie obiecywali już gruszki na wierzbie. Miały być mieszkania tanie i apartamenty i mijają lata i nic, tylko gruzu w tym miejscu przybywa.

  2. belbel® 19 listopada 2012 17:45 - Odpowiedź

    Ktoś zauwazyl kryzys.Kiedy go nie bylo w Polsce.On jest od 966r.Po drugie budynki nie nadaja sie do zamieszkania a nadawaly sie swietnie kilka lat temu teraz to sa rozkradzione z elektryki i innych medii gruzowiska.Jedyna inwestycja to zrownanie tego z ziemia.Niedawno jeszcze sala gimnastyczna byla cala teraz to wrak.To co ci panowie mowia to bajki z 1000 i jednej nocy.

Napisz komentarz »