REKLAMA

Aktualności, Komunikacja

KORONOWIRUS. Nie zdasz na prawko!

Opublikowano 16 marca 2020, autor: _admin_

Jeszcze tylko dziś (poniedziałek, 16 marca) można zdawać egzaminy na prawo jazdy, które prowadzone są przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zielonej Górze.

Jeżeli nie chcesz zdawać dziś, możesz bezpłatnie przełożyć egzamin na inny termin. Od wtorku, 17 marca, w Zielonej Górze i Tomaszowie nie będą prowadzone egzaminy teoretyczne i praktyczne w żadnych kategoriach prawa jazdy. WORD w ubiegłym tygodniu zawiesił egzaminy prawa jazdy dotyczące samochodów ciężarowych, teraz zakaz dotyczy już wszystkich.

– Sytuacja z wirusem w kraju zmienia się godziny na godzinę. Staramy się reagować na bieżąco. Egzaminy odwołujemy od wtorku. Wszyscy, którzy mają wyznaczony już termin na najbliższe dni, będą mieli pierwszeństwo na nowej liście, gdy tylko egzaminy zostaną wznowione. Wszystkie opłaty zachowują swoją ważność. Nie potrafimy powiedzieć jeszcze, kiedy egzaminy powrócą, póki co zostały zawieszone do odwołania – tłumaczy dyrektor WORD Ireneusz Plechan. Zdawać można jeszcze tylko dzisiaj (16.03.).

– Jeżeli ktoś jednak nie chce lub boi się podejść dziś do egzaminu, to może go przełożyć na inny termin bez dodatkowej opłaty, ale musi nam to zgłosić, najlepiej telefonicznie. Nie wystarczy po prostu nie przyjść na egzamin – tłumaczy dyrektor.
Na placu WORD już od dziś (16.03.) nie są też prowadzone dodatkowe jazdy doszkalające dla kursantów.

Napisz komentarz »