REKLAMA

derdalukasz.pl – reklama interaktywna & druk

Opublikowano 02 kwietnia 2018, autor: _admin_

derdalukasz.pl – reklama interaktywna & druk, inaczej drukarnia on-line, projektowanie stron internetowych, sklepów internetowych, projektowanie plakatów reklamowych, banerów, ulotek oraz prowadzenie Twojego fanpage.

Potrzebujesz grafika, żeby zrealizować zarys Twojego pomysłu? Pragniesz odświeżyć wygląd Twojej firmy? Chcesz podnieść estetyczność Twojej marki? Zajmiemy się wszystkim!

01. Projekty graficzne (Branding)
Branding to nic innego jak, wizerunek Twojej firmy i to jak odbierana jest przez innych. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze! Już na pierwszy rzut oka, idzie rozpoznać czy dana firma jest godna zaufania, doświadczona i czy warto generować w niej swoje zyski, więc mocny branding to podstawa podstaw.

02. Strony internetowe
Efektowna i funkcjonalna strona internetowa to taka, która na siebie zarabia. Mało profesjonalna w dzisiejszej dobie internetu jest firma nieposiadająca własnej wizytówki w sieci za pośrednictwem strony internetowej, więc długo nie dywagując – traci z każdą kolejną godziną swoich klientów.

03. Sklepy internetowe (E-commerce)
W 2015 polskie sklepy internetowe przekroczyły wartość ponad 35 mld złotych. To jest wynik! Chcesz w szybki sposób rozszerzyć swoją działalność na rynku którym działasz ? Załóż sklep i sprzedawaj produkty wszędzie tam, gdzie jest Internet! Niezależnie od tego, czy sprzedajesz catering dietetyczny, czy pojemniki na odpady.

04. Optymalizacja i pozycjonowanie
Ponad 60% Polaków każdego dnia korzysta z Internetu – stanowi on globalnie najpotężniejsze medium. W celu zdobycia jak najwyższej pozycji w popularnych wyszukiwarkach wg wybranych przez Ciebie słów i fraz kluczowych najważniejsza jest optymalizacja Twojej witryny. To właśnie nazywamy pozycjonowaniem!

05. Social media
Każdy jest na Facebooku? Znaczna część! Niewątpliwie są tam Twoi potencjalni kontrahenci. Reklamuj się tam, gdzie codziennie spędzają czas setki Twoich potencjalnych klientów. Warto wyżyłować z platformy Facebook jak najwięcej i zacząć nową przygodę razem z nim, a co najistotniejsze – przyciągać klientów.

06.
Multimedia (reklama wideo)
Film, zdjęcia, grafika i dźwięk – to wszystko połączone w jedną logiczną całość. Prywatne hobby i zamiłowania powiązane są z muzyką, zdjęciami i filmem, a idące ze tym zaangażowanie, kreatywnością oraz pieczołowitość o każdy szczegół owocuje czymś niepowtarzanym i wyjątkowym.

Portfolio: www.derdalukasz.pl

Dane Teleadresowe:
Paderewskiego 44/73

578 596 404
http://www.derdalukasz.pl
kontakt@derdalukasz.pl


Dodaj swoją firmę do naszego katalogu
BEZPŁATNIE!
Napisz komentarz »