REKLAMA
absolut

Reklama

Pliki dla Klientów zamieszczających reklamy w gazecie „Regionalna” »

Moduły reklamowe
Specyfikacja techniczna przygotowania reklam
Regulamin zamieszczania reklam

 

SKUTECZNA REKLAMA W REGIONALNEJ:
Zapraszamy do skorzystania ze skutecznej kampanii reklamowej w Waszej gazecie Regionalnej, wydawanej w powiatach żarskim, żagańskim, zielonogórskim i nowosolskim.

Termin rezerwacji powierzchni reklamowej oraz przyjmowania zleceń i materiałów: – reklamy – wtorek do godz.12.00; – ogłoszenia – środa do godz.12.00. Warunkiem przyjęcia ogłoszeń i reklam jest przesłanie faxem do środy do godz. 12.00 potwierdzonego dowodu wpłaty i upoważnienia do wystawienia faktury VAT bez podpisu wystawionego na:

„TWÓJ REGION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ”

ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary, NIP 9282076905,

BZWBK 1 O. w Żarach
11 1090 2561 0000 0001 2019 8177

Alior Bank S.A.
58 2490 0005 0000 4530 6411 9239
IBAN: PL 02 2490 0005 0000 4600 2501 3101
Kod BIC Alior Bank: ALBPPLPW

 

Dział reklamy: »
Żary – Żagań»

Dział reklamy gazety Regionalnej

 

ODDZIAŁ ŻARY:
68-200 Żary, ul. Broni Pancernej 6
telefon: (68) 4700 704
fax: (68) 4 700 717

 

ODDZIAŁ ŻAGAŃ:
68-100 Żagań, pl. Słowiański 14
telefon: (68) 4700 703
fax: (68) 4 700 717

email: reklama@regionalna.pl

 

Przedstawiciele handlowi:
powiaty żarski i żagański

 

Monika Krasowska
tel.: (68) 4700 704, tel. kom. 515 275 826
email: m.krasowska@regionalna.pl

 

Marta Michałowska
tel.: (68) 4700 706, tel. kom. 509 475 008
email: m.michalowska@regionalna.pl

 

Magdalena Wałęsa
tel.: (68) 4700 703, tel. kom. 512 190 929
email: m.walesa@regionalna.pl

 

Katarzyna Jaworska
tel.: (68) 4700 720, tel. kom. 506 055 638
email: k.jaworska@regionalna.pl

 

Elżbieta Kostrzewa
tel.: (68) 4700 724, tel. kom. 510 231 061
email: e.kostrzewa@regionalna.pl

 

Zielona Góra – Nowa Sól »

Dział reklamy Tygodnika Regionalna

 

ODDZIAŁ NOWA SÓL:
67-100 Nowa Sól, ul. Zjednoczenia 28/2
telefon: (68) 4700 743
fax: (68) 4 700 718

 

Monika Eszer
tel.: (68) 4700 736, kom. 506 055 648
email: m.eszer@regionalna.pl

 

Tadeusz Lewandowski
tel.: (68) 4700 743, kom. 531 448 959
email: t.lewandowski@regionalna.pl