baner-jas

Zwycięski kwadrans

Opublikowano 08 czerwca 2018, autor: TR

Ostatnie 15 minut zdecydowało o zwycięstwie Kado Górzyn w sobotnim (2 czerwca) meczu z Fadomem Nowogród Bobrzański.

Fadom przyjechał w dziesiątkę, ale mimo tego, w 7 minucie, z rzutu wolnego z 40 metrów, piłka po odbiciu się do zawodnika w murze zmieniła kierunek i wpadła do siatki Kado, Gospodarze wyrównali w 20 minucie po strzale Erwina Mroza i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

W 78 minucie Michał Galik z najbliższej odległości, płaskim strzałem, dał swojej drużynie prowadzenie. Bramka na 2:1 całkowicie zmieniła obraz gry. Trzy minuty później po ładnej wrzutce z prawej strony Patryka Kniata, na listę strzelców wpisał się Artur Dąbrowski. Po kolejnych trzech minutach w pole karne „wjechał” z piłką Sławomir Ciechanowicz, a jego rajd faulem przerwał obrońca z Nowogrodu. Piłkę na wapnie ustawił Artur Dąbrowski i pewnym uderzeniem po ziemi ustalił wynik meczu na 4:1 dla Kado.

– Tydzień temu zagraliśmy świetny mecz. Dzisiaj pierwsza połowa i początek drugiej graliśmy dużo za wolno. Czasem tak się zdarza. Najważniejsze, że są trzy punkty ? skomentował zwycięstwo trener Kado Karol Widerowski.