twoj_dom_baner_1000x200_2017

Mistrzowie z ŻKSW

Opublikowano 08 czerwca 2018, autor: hakma

Już po raz trzeci w Żarach odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Muaythai IFMA 2018 dla dzieci i kadetów (2 czerwca).

Do Żar zawitało ponad 70 zawodników z 13 klubów z Polski i jeden z Niemiec. Bezkonkurencyjny okazał się Żarski Klub Sportów Walki, który w klasyfikacji drużynowej zajął pierwsze miejsce, zdobywając 33 punkty. Drugie miejsce z 14 punktami zajął Legion Głogów oraz Octagon Team Kraków, a trzecie z 11 punktami – Absortio Gym z Rybnika.

Tytuł najlepszej zawodniczki w kategorii dzieci 10-12 lat trafił do Klaudii Kukuły z ŻKSW, a najlepszego Wai Kru (Taniec Wojownika) – do Remigiusza Dąbrowskiego z ŻKSW.

Oprócz tego złote medale wywalczyli: Erwin Semionow, Adrian Tomala, Klaudia Kukuła, Szymon Socha,Zuzanna Preisner, Kamil Janik i Erwin Semionow, srebrne: Kuba Miciak i Weronika Płuciennik, a brązowy – Remigiusz Dąbrowski.