REKLAMA

Praca

Dla kierowcy, pakowacza i pielęgniarki

Opublikowano 25 maja 2018, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Monter sieci wodnokanalizacyjnych, kierowca potrzebny jest do Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Żarach. Ofertę dla montera ma także firma „Minowa Metal” w Żarach. Dwudziestu operatorów linii produkcyjnej znajdzie pracę w „Automotive Assembly Systems” w Żarach. Spedytora oraz specjalistów ds. kadr oraz ds. płac zatrudni żarski PKS.

Dwie osoby na stanowisko księgowego może zatrudnić firma „Tandem” z Żagania. Pielęgniarka potrzebna jest do Żłobka nr 1 w Żaganiu. Spawacz znajdzie pracę w „Revens Import-Eksport” w Żaganiu. Kontroler jakości o pracę może pytać w firmie „Kietzmann” w Żaganiu.

Do dentysty i do biura

Psycholog i wychowawca potrzebni są do Powiatowego Domu Dziecka w Lubsku. Pomocnik piekarza znajdzie pracę w PSS „Społem” w Lubsku. Dwóch pakowaczy poszukuje firma „Martpol” w Szprotawie. Kierowcę z prawem jazdy kategorii C zatrudni „Matbud” Centrum Dekarsko-Budowlane z Małomic. Pielęgniarkę na pełen etat zatrudni Dom Pomocy Społecznej w Miłowicach. Iłowska huta „Vitrosilicon” poszukuje elektryka, automatyka. Rekrutację na pięć stanowisk prowadzi firma Thye-Lockenberg w Tomaszowie, potrzebni są pracownicy biurowi (również ze znajomością j. niemieckiego), operator wózka widłowego, kierowca z prawem jazdy kat. C+E oraz osoba do sprzątania. Asystentki stomatologiczne znajdą pracę w Gabinecie Ireny Lipińskiej-Szymańskiej i Karoliny Szymańskiej-Słupek w Lipinkach.
Dla niepełnosprawnych

Są także oferty dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Trzech pracowników gospodarczych do czyszczenia hali gospodarczej w Żarach rekrutuje spółka „Poziom”. Pracownika ochrony fizycznej  do Szprotawy rekrutuje spółka „Skarem” ze Stalowej Woli.
Napisz komentarz »