REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Nasza Magda w „Projekt Lady”

Opublikowano 11 maja 2018, autor: Michalina Kozarowicz

Czy bycie damą jest proste? Wie o tym Magdalena Prusinowska (23 l.) z Żar, uczestniczka najnowszej, 3. edycji programu „Projekt Lady” w TVN.

„Regionalna”: Skąd pomysł na udział w programie?
Magdalena Prusinowska: Do udziału namówiła mnie koleżanka. Nie byłam przekonana do tego pomysłu, ale postanowiłam spróbować. Pojechałam do Warszawy i udało się! Tak naprawdę przeszłam przez casting indywidualny. 12 dziewczyn przez 2 miesiące brało udział w różnych spotkaniach, gdzie je oceniano i selekcjonowano. A ja zajęłam miejsce dziewczyny, która zrezygnowała. Zajęłam szczęśliwe 13 miejsce. W piątek dowiedziałam się, że wezmę udział w programie, a w poniedziałek byłam już w pałacu w Rozalinie pod Warszawą, gdzie kręcono program.
Ile czasu zajęło nagrywanie programu?
Nie mogę zdradzić, jak długo byłam w pałacu, bo zdradziłabym, kiedy odpadłam. Mogę jedynie powiedzieć, że jeden odcinek nagrywano przez tydzień i że nie odpadłam po pierwszym odcinku.
Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 468

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »