REKLAMA

Aktualności, Kronika policyjna

Zabił się na motorze

Opublikowano 06 kwietnia 2018, autor: Piotr Piotrowski

Rozpędził się na prostym odcinku drogi. Z całym impetem uderzył motocyklem w drzewo. 26-letni mężczyzna zmarł na miejscu.

W słoneczną środę (4.04.) 26-latek jeździł ścigaczem suzuki w Małomicach i okolicach. Ostatnim, który go widział, był jego kumpel, który wracał z pracy z Żelisławia.

– Widziałem, jak jechał z Małomic w kierunku  Żelisławia. Odkąd go znam, uwielbiał szybkie maszyny. Mówił, że chce przetestować nowy motocykl – mówi kolega motocyklisty. –  Gdy mnie zobaczył, zatrzymał się. Rozmawialiśmy chwilę. Widziałem, jak wcześniej jeździł po Małomicach, dlatego powiedziałem mu „Zwolnij, bo cię wywali przez kierownicę na tych wertepach”. Droga Małomice – Żelisław jest cała w dziurach i koleinach.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 170

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »