REKLAMA

Praca

Dla dekarzy, murarzy i na produkcję

Opublikowano 06 kwietnia 2018, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

W Żarach 15 osób jako operatorów maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych może zatrudnić spółka „Kobra”. Sprzedawca  potrzebny jest do sklepu „Tuptuś” w Żarach. Dwóch spawaczy może zatrudnić firma „Megami” w Żarach. Dwie osoby, do pracy na zastępstwie, na stanowisku do opracowywania decyzji i korespondencji zatrudni Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Żarach, kolejna osoba potrzebna jest do udzielania informacji klientom ZUS i kierowania ich do właściwych stanowisk

Trzech pracowników produkcji przy automacie zatrudni żagańska „Galwanizernia”. Nauczyciel wychowania przedszkolnego znajdzie pracę w Szkole Podstawowej nr 2 w Żaganiu. Kierowca samochodu ciężarowego z prawem jazdy kat. C do tras międzynarodowych o pracę może pytać w firmie „Zemir” w Żaganiu. Animator zajęć na Orliku potrzebny jest na boisko przy Szkole Podstawowej nr 3 w Żaganiu.

 

Na budowie

Starszy  referent ds. płac potrzebny jest w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku. Trzy osoby do pracy w Tomaszowie przy produkcji kartonowych opakowań rekrutuje firma „Alex” z Żagania. W Iłowej asystenta rodziny poszukuje Ośrodek Pomocy Społecznej, a operator urządzeń oczyszczalni ścieków o pracę może pytać w Zakładzie gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. W Starej Wodzie ofertę dla murarza i dekarza ma firma „Ciesielstwo – Dekarstwo” Roberta Semczyszyna, a firma Marka Milewskiego poszukuje trzech pomocników dekarza. Dwóch dekarzy poszukuje także firma usługowa Bogusława Łobodźca z Guzowa. Frezerów, tokarzy i pracowników technicznych ze znajomością języka niemieckiego może zatrudnić firma „Ekopol” z Jasienia.

 

Dla niepełnosprawnych

Są także oferty dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. Aż dziesięć osób jako pracowników ochrony do pracy w Żarach może zatrudnić firma „Impuls” z Gorzowa Wielkopolskiego.

Napisz komentarz »