twoj_dom_baner_1000x200_2017

Czarni pokonali Stal

Opublikowano 06 kwietnia 2018, autor: TR

Na grząskiej murawie jasieńskiego stadionu, miejscowa Stal podejmowała Czarnych Żagań w sobotę 31 marca.

Od początku gry była widoczna przewaga gości, a bramkarz Stali, Marcin Stankiewicz, kilkukrotnie ratował drużynę przed utratą gola, zachowując czyste konto do 43. minuty, kiedy to Marcin Jankowski strzałem głową otworzył wynik spotkania.

Po zmianie stron goście nadal przeważali, ale gorzej było ze skutecznością. Dopiero w 70. minucie Krystian Chruścicki, w zamieszani podbramkowym, dobił piłkę, wcześniej sparowaną przez golkipera gospodarzy i ustalił wynik meczu na 2:0.

– Zwycięstwo cieszy, ale wynik mógł być lepszy. Grę utrudniała grząska murawa ? skomentował wynik trener Czarnych, Sebastian Horodyski.