REKLAMA

Aktualności, Polityka

SLD ma nowe władze i chce rządzić

Opublikowano 30 marca 2018, autor: Norbert Królik

Krzysztof Niekało, Lucyna Grzybowicz i Tadeusz Miśkiewicz to szefowie SLD w Żarach. Partia szykuje się do wyborów samorządowych.

Na co najmniej 5 mandatów w żarskiej Radzie Miasta liczy SLD podczas jesiennych wyborów samorządowych.

Do sukcesu wyborczego mają poprowadzić partię nowe miejskie władze. Na ich czele stanął Krzysztof Niekało, który jeszcze kilka lat temu reprezentował w wyborach Prawo i Sprawiedliwość. Najpierw w 2006 roku startował z list PiS do Rady Powiatu, a w 2010 roku był kandydatem PiS na burmistrza Żar. Jego zastępcą została Lucyna Grzybowicz, a sekretarzem Tadeusz Miśkiewicz.

– Niech młodzi zajmą się rządzeniem w partii – mówi Piotr Czerwiński, radny należący do SLD, który nie chciał być we władzach partyjnych.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 204

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »