REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Spotkanie z wilkiem

Opublikowano 23 lutego 2018, autor: bj

Na drodze pomiędzy Lubskiem a Brodami, tuż przed samochodem, przemknął wilk.

Pani Małgorzata pochodzi z Zasiek i z mężem Adamem jechała w sobotnie (17.02.) popołudnie do rodziny. Auto prowadziła kobieta.

– Było ok. godz. 13. Koło tak zwanej krzyżówki bieczowskiej, niemal tuż przed maską, wyskoczył nam wilk – opowiada pan Adam. Wykazał się wielkim refleksem, bo zdążył to sfotografować. – Akurat bawiłem się komórką. Udało się to zrobić dzięki opcji szybkie zdjęcie – tłumaczy pan Adam.

Przyznaje, że sobotnia przygoda to było miłe zaskoczenie.

– Choć żona się chyba trochę przestraszyła, bo to wszystko zdarzyło się tak nagle. Nawet nie zdążyła przyhamować. Na szczęście nie jechaliśmy zbyt szybko, myślę, że ok. 80 km na godzinę, bo stan drogi w tym miejscu na więcej nie pozwala – tłumaczy.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 381

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »