REKLAMA

Praca

Dla agenta, mechanika i montera

Opublikowano 23 lutego 2018, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Sześciu policjantów potrzebnych jest do pracy na terenie Żar i Lubska. Monterzy izolacji przemysłowych o pracę mogą pytać w firmie „Megami Group” w Żarach, to oferta dla 30 osób. Kelnera i pokojową przyjmie żarski hotel „Chopin”. Głównego księgowego poszukuje Muzeum Pogranicza Śląsko-Łużyckiego w Żarach. Sprzedawcy znajdą zatrudnienie w żarskim Kauflandzie, gdzie jest miejsce dla trzech osób. Monterów, kontrolerów jakości do pracy w Żarach i Mirostowicach Górnych zatrudni firma „Automotive Assembly Systems”.

 

Fryzjer i magazynier

Pięciu agentów ubezpieczeniowych zatrudni Powszechny Zakład Ubezpieczeń w Żaganiu. Trzydzieści osób znajdzie pracę przy wymianie torów kolejowych (w całym regionie), rekrutację prowadzi przedsiębiorstwo „Eco-Baza”z Żagania. Dwóch galwanizerów poszukuje żagańska „Galwanizernia”.

 Mechanik samochodowy znajdzie pracę w lubskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Fryzjer damsko-męski o pracę może pytać w Studio Urody „Vouge” w Szprotawie. Agencja Pośrednictwa Pracy „Top Group” w Szprotawie ma ofertę dla rekrutera do wyszukiwania kolejnych pracowników. Magazynier o pracę może pytać w firmie „Bewa” w Wiechlicach.

Pracownik socjalny znajdzie pracę w Ośrodku Pomocy Społecznej w Małomicach. Opiekun osób niepełnosprawnych intelektualnie potrzebny jest do Domu Pomocy Społecznej w Miłowicach.

 

 Dla niepełnosprawnych

Są także oferty dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. Trzy osoby może zatrudnić  Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Żarach. Potrzebna jest osoba na stanowisko ds. rozliczeń oraz dwie osoby do opracowywania decyzji i korespondencji (jedna na zastępstwo, druga na okres próbny). Dwie osoby do sprzątania na terenie Żar rekrutuje agencja pracy „RJ System” z Warszawy. Również dwóch pracowników do ochrony mienia w Żarach zatrudni „Clar System” z Poznania. Dwóch spawaczy może zatrudnić firma „Metal-House” w Łazie.

Napisz komentarz »