Gra była dobra

Opublikowano 23 lutego 2018, autor: TR

W niedzielę, 18 lutego, odbył się sparing pomiędzy Stalą Jasień i II zespołem Budowlanych Lubsko. Lepsi byli goście, wygrywając 3:2.

Mecz na stadionie Stali Jasień przebiegał w dobrym tempie, mimo grząskiego boiska. Najpierw prowadzenie objęli gospodarze – po strzale Michała Prokopowicza, chwilę później wyrównał Hubert Majchrowski. Zawodnicy schodzili na przerwę do szatni przy wyniku 1:1.

W drugiej połowie drużynę Stali wyprowadził na prowadzenie Bartosz Siwak. Wynik wyrównał napastnik Budowlanych Tomasz Duczmal. Na kilka minut przed zakończeniem spotkania po strzale Bartosza Łapy zawodnicy z Lubska objęli prowadzenie, którego nie oddali do końca, wygrywając 3:2.

Trenerzy zadowoleni

Dla Budowlanych jest to optymistyczny prognostyk przed kolejnymi sparingami. Już w najbliższą niedzielę zagrają z Błękitnymi Zabłocie.

Z wyniku swoje drużyny zadowolony był trener Budowlanych

– Przygotowanie do sezonu jest dobre. Ważne, że chłopcy się wybiegali i zostawili trochę serducha na boisku ? skomentował wygrany sparing Robert Miczke.

Mimo przegranej, przebieg gry zadowolił również trenera Stali.

– Warunki były ciężkie, ale dla obu drużyn takie same. Goście to mocna ekipa. U nas skład przetrzebiły ferie. Może to miało wpływ na wynik, ale gra była dobra ? podsumował Tomasz Korolik.