Gole na koniec

Opublikowano 23 lutego 2018, autor: Justyna Bareła

Ostatnią kolejkę Interligi rozegrano w niedzielę (18.02.).

W pierwszym spotkaniu zmierzył się znany już zwycięzca rozgrywek, Piast Iłowa, z trzecim w tabeli Płomieniem Czerna. W pierwszej połowie Piast trzy razy prowadził, ale Płomień szybko wyrównywał. Zwycięska bramka na 5:4 dla Iłowej padła dopiero w ostatniej minucie meczu. Gole dla Piasta zdobyli: Michał Fernezy (2), Adam Klisowski, Adrian Bortnowski i Sławomir Wdowiak. Dla Płomienia trafiali: Adrian Zarzycki (2), Maciej Ryng, Jacek Stasiun.

W drugim spotkaniu, 3 punkty i wynik 5:0 zapisano na konto drużyny Art-Dom Szymańscy, bo na mecz nie zebrała się ekipa KS Lipna.

Drużyna Kwisy Trzebów pokonała Eurekę Gozdnica 9:3. Bramki dla Kwisy zdobyli: Łukasz Łukasiewicz (2), Patryk Jaworski (2), Marek Pala, Tomasz Ziobro, Bartosz Kanik, Mateusz Kubański, Marek Bogiel. Dla drużyny z Gozdnicy strzelali: Paweł Pawlak (2) i Maciej Wadowski.

W ostatnim meczu ligi, drużyna Restauracji Pokusa z Przewozu pokonała Żądło Klików 6:3. Dla Przewozu trafiali: Kacper Bartyzel (2), Wojciech Buzek (2), Tomasz Motyl i Patryk Erazmus. Gole dla Żądła zdobyli: Marek Kniaziuk, Paweł Marczenia, Bartłomiej Krężel.

Zakończenie sezonu zaplanowano na niedzielę, 25.02. Piłkarze rozegrają dodatkowy turniej o Puchar Interligi w systemie play-off. Po turnieju będzie ceremonia zakończenia i wręczanie nagród drużynom i najlepszym piłkarzom. Początek o godz. 14:00 w hali w Iłowej.