REKLAMA
absolut

Praca

Na produkcji, w sklepie i na budowie

Opublikowano 02 lutego 2018, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Pracownik potrzebny jest do Auto Myjni „U Wojtka” w Żarach. Cztery salowe do pracy w 105.  Szpitalu Wojskowym w Żarach rekrutuje firma „Sanpro Interim BPO” z Wrocławia. Podinspektora ds. rehabilitacji społecznej zatrudni Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Żarach, a ofertę dla pracownika socjalnego ma Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarach. Kadrowy potrzebny jest do spółki „Feniks V” w Żarach. Monterów, kontrolerów jakości do pracy w Żarach i Mirostowicach Górnych zatrudni firma „Automotive Assembly Systems”. Dla pracowników produkcji, ślusarzy i spawaczy MAG 135 miejsca pracy ma firma „GK Product” w Żarach.

 

 Kierowca i kosmetyczka

Do żagańskiego „Poltopsu” potrzebnych jest łącznie trzech pracowników do obsługi aparatów barwiących oraz magazynier.  Osoby do prac budowlanych przy montowaniu sieci wodnych i kanalizacyjnych znajdą pracę w firmie „Kształt” w Żaganiu. W tej samej firmie jest także praca dla operatora koparko- ładowarki i minikoparki. Pracownik do obsługi stacji monitorowania potrzebny jest do firmy „Cerber” z Żagania. Kierowców z prawem jazdy kat. C+E do kursów międzynarodowych poszukuje firma „L&K Transport” Żagania.

Sprzedawca znajdzie pracę w sklepie „U Ulki” w Lubsku. Strażnik działu ochrony potrzebny jest do aresztu śledczego w Lubsku.  Terapeutę zajęciowego zatrudni Dom Pomocy Społecznej w Miłowicach. Trzech pracowników fizycznych może zatrudnić ferma trzody „Pol-Ferm” w Lutolu. Kosmetyczka o pracę może pytać w Pałacu Wiechlice. Ofertę dla czterech spawaczy ma firma „Thye Lokenberg” w Tomaszowie. Informatyka do pracy na cały etat potrzebuje Urząd Gminy w Brzeźnicy.  Dwóch szlifierzy metali znajdzie pracę w firmie „Ekopol” w Jasieniu. Kierowca ciągnika siodłowego o pracę może pytać w ZUL Żanety Smolicz w Jasieniu.

 

Dla niepełnosprawnych

Wśród ofert dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności znajdziemy pracę dla trzech kucharzy do zajazdu „Centrum” z Bieniowa.

Napisz komentarz »