Piast bezkonkurecyjny

Opublikowano 02 lutego 2018, autor: jb

Piłkarze Piasta Iłowa czwarty rok z rzędu zwyciężyli w halowym turnieju piłki nożnej o puchar burmistrza (niedziela, 28.01).

Do zmagań przystąpiły drużyny z gminy Iłowa: Piast Iłowa, Orzeł Konin Żagański, Płomień Czerna oraz Piast Iłowa – oldboje. Piast okazał się bezkonkurencyjny, wygrał wszystkie trzy spotkania. Czyste konto zachował bramkarz Piasta, Adrian Bortnowski. Pozostałe drużyny miały po jednym zwycięstwie i o kolejności decydowała liczba strzelonych goli. W klasyfikacji turnieju za Piastem na drugim miejscu uplasowali się piłkarze Płomienia, trzecie miejsce zajęła drużyna oldbojów, czwarte miejsce zajął Konin. Zwycięzcy, oprócz pamiątkowego pucharu, otrzymali czek o wartości 1 tys. 500 zł.