Fabian królem!

Opublikowano 26 stycznia 2018, autor: Piotr Piotrowski

Srebrne medale zdobyli młodzi piłkarze Czarnych Żagań w III Noworocznym Turnieju Młodzików rozegranym w hali w Iłowej.

Turniej zorganizował UKS Czarni. O puchar rywalizowało 8 drużyn, które zagrały systemem każdy z każdym. Najlepsi okazali się gubinianie. Żagańscy piłkarze zajęli drugie miejsce, wygrywając 2:0 z Iskrą Wymiarki, 6:0 z ŁKS Łęknica, 4:1 z FC Yellow Bolesławiec, 10:0 ze Szprotavią Szprotawa, 2:0 z SV Dobern, remisując 1:1 z MUKS 11 Zielona Góra. Podopieczni Michała Błońskiego przegrali tylko ze zwycięzcą turnieju, MLUKS Dwójka MOS Gubin 3:0.

Fantastyczną formą popisał się zawodnik UKS Czarni, Fabian Wojtal, który zdobył aż 13 bramek, sięgając po koronę króla strzelców turnieju.

Iskra Wymiarki zajęła szóste miejsce, ŁKS Łęknica – siódme, Szprotavia Szprotawa – ósme.