Trudne przeprawy

Opublikowano 26 stycznia 2018, autor: jb

Dwunastą kolejkę Interligi rozegrano w Iłowej w niedzielę, 21.01.

Na boisko jako pierwsi wyszli zawodnicy Art-Dom Szymańscy i Żądła Klików. Żądło do tej pory wygrało tylko jeden mecz i po raz kolejny miało trudną przeprawę z przeciwnikiem. Choć pierwszą bramkę drużyna z Klikowa straciła dopiero w 9. minucie, pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 dla Art-Domu, ale gdyby nie Cezary Radomirski w bramce, wynik byłby wyższy. Art-Dom nie zamierzał odpuszczać, mecz zakończył się wynikiem 8:0. Bramki  zdobyli: Maciej Bojdys (3), Łukasz Dobroliński, Marek Mazurkiewicz, Krzysztof Wdowiak, Konrad Mazur, Piotr Zabilski.

Jako drudzy grali piłkarze Piasta Iłowa i Restauracji „Pokusa” z Przewozu. Lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 8:3. Dla Piasta trafili: Sławomir Wdowiak (2), Mateusz Kowalski (3), Adam Klisowski i Andrzej Bagiński. Dla Pokusy strzelali: Patryk Erazmus, Filip Stępień i Kacper Bartyzel.

Drużyna Scat pokonała Kwisę Trzebów 4:2. Dla Scata bramki zdobyli: Dawid Wójcik (2), Krzysztof Adamczyk i Andrzej Ciepielowski. Trafienia dla Kwisy zaliczyli: Sebastian Szczęsny i Łukasz Łukasiewicz.

W ostatnim meczu drużyna Płomienia Czerna rozprawiła się z KS Lipna 10:6. Bramki dla Płomienia zaliczyli: Adrian Zarzycki (5), Sebastian Motyl (3), Jacek Stasiun, Maciej Ryng. Dla Lipnej bramki zdobyli: Daniel Dolecki (4), Tomasz Mielniczek i Paweł Micek.

Pauzowała drużyna Eureki Gozdnica. 13. kolejkę zaplanowano na sobotę, 27.01.