REKLAMA

Aktualności, Wasze sprawy

Wójcie, poprzyj nas!

Opublikowano 29 grudnia 2017, autor: Justyna Bareła

Mieszkańcy Krzywczyc prosili wójta Jana Kosińskiego o poparcie ich w walce przeciwko budowie farmy fotowoltaicznej we wsi.

Przypomnijmy, że mieszkańcy protestują, bo do gminy zgłosił się inwestor z Jaworzna, który chciałby postawić panele słoneczne na obszarze 30 hektarów, tuż przy domach. We wsi, która liczy 98 mieszkańców, miałoby stanąć około 70 tysięcy paneli.

Obecnie opinię na temat budowy farmy w centrum wsi przygotowuje Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gorzowie Wielkopolskim. Potem swoją decyzję w sprawie oddziaływania inwestycji na środowisko ma wydać wójt. Mieszkańcy zorganizowali spotkanie i poprosili go o pomoc.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 246

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »