REKLAMA

Wasze sprawy

To ja powinienem zginąć

Opublikowano 18 grudnia 2017, autor: Bogusława Janicka-Klisz

Mówi Przemysław Stankiewicz (23 l.), który siedział za kierownicą volkswagena passata. Sprawą wypadku, w którym zginęła jego 18-letnia dziewczyna, zajmuje się żarski sąd.

P. Stankiewicz zeznania przed sądem złożył 5.12. w czasie pierwszej rozprawy. Po wypadku trafił na 3 miesiące do aresztu, potem wyszedł.

– Przyznałem się do winy – zastrzega.

Przypomnijmy. Do wypadku doszło  w wielkanocny poniedziałek, 17.04., kilkanaście minut po godz. 15, w Mirostowicach Dolnych. Volkswagen passat wpadł w poślizg i uderzył w palety z cegłami, które stały przy drodze. Z największą siłą – od strony pasażera z przodu. Siedząca tam dziewczyna została ciężko ranna. Za kierownicą siedział P. Stankiewicz, z tyłu – 13-letni brat Pauliny.

Gdy do wraku auta podbiegli świadkowie, dziewczyna jeszcze żyła. Helikopter zabrał ją do zielonogórskiego szpitala. Tam po kilku godzinach zmarła. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci były wielonarządowe obrażenia wewnętrzne.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 430

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »