REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Uśmiech do Świętego Mikołaja

Opublikowano 08 grudnia 2017, autor: red.

Aż 69 dziecięcych uśmiechów rywalizowało o głosy w konkursie „Uśmiech do Świętego Mikołaja”, który zorganizowała gazeta „Regionalna”. Najwięcej głosów czytelników zdobył uśmiech Filipa Kowalczyka ze Szprotawy. Drugie miejsce zajął uśmiech Alicji Fajkierz z Małomic, trzecie – Kordiana Majkowskiego z Żar.

Zdjęcia do konkursu można było zgłaszać od 3 do 29 listopada. Na uśmiechy głosowali czytelnicy „Regionalnej” za pomocą SMS-ów. Głosy przyjmowaliśmy do środy, 6.12. Łącznie, na wszystkie uśmiechnięte zdjęcia, oddano 6.451 głosów.

 

Pierwsze mikołajki

Najwięcej, bo  971, zdobył uśmiech 4-miesięcznego Filipa Kowalczyka ze Szprotawy.

– Wszyscy znajomi i rodzina powtarzają mi, że Filipek ma śliczny uśmiech. Zobaczyłam ogłoszenie o konkursie w „Regionalnej” i postanowiłam go zgłosić – mówi mama chłopca, Justyna Pindel. – Przy okazji, na zdjęciu przetestowaliśmy też mikołajkowy strój, który kupiliśmy specjalnie na urodziny taty Filipka, które wypadają właśnie 6 grudnia – opowiada. – To był nasz pierwszy, ale na pewno nie ostatni konkurs „Regionalnej”, w którym weźmiemy udział. Dziękujemy wszystkim za oddane głosy. Przy okazji, Filipek przesyła swojemu tacie Mikołajowi najlepsze życzenia imieninowo-urodzinowe – dodaje pani Justyna.

Chłopiec w nagrodę otrzymał konsolę Xbox One z grami o wartości 1.500 zł.

 

Typowa śmieszka

Drugie miejsce wywalczył uśmiech 2,5-letniej Alicji Fajkierz z Małomic, który otrzymał 895 głosów.

– Córcia to typowa śmieszka, mamy mnóstwo jej uśmiechniętych zdjęć, więc jak tylko zobaczyłam ogłoszenie, wiedziałam, że to konkurs dla niej – mówi mama dziewczynki, Anna Fajkierz. – W głosowaniu mobilizowała się cała rodzina i znajomi, ale nie spodziewaliśmy się tak dobrego miejsca. Chyba mamy szczęście, bo nasza starsza córka 6 lat temu została królową balu karnawałowego organizowanego przez „Regionalną” – dodaje pani Anna.

Za zajęcie drugiego miejsca Alicja otrzymała tablet Acer o wartości 500 zł.

 

Superbohater

Trzecie miejsce w naszym konkursie zajął Kordian Majkowski (8 l.), który uzyskał 730 głosów. W nagrodę za swój uśmiech do Św. Mikołaja otrzymał bon o wartości 600 zł do wykorzystania w sklepie z zabawkami.

– Na pewno kupię sobie klocki Lego z jakimś superbohaterem – zapowiedział zadowolony Kordian, odbierając nagrodę w redakcji gazety „Regionalnej”.

Napisz komentarz »