REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Weszli jak do siebie

Opublikowano 08 grudnia 2017, autor: Michalina Kozarowicz

Bezczelni złodzieje, ukradli 2 komplety opon na felgach. Całość warta ponad 2 tys. zł. Właściciele oferują wysoką nagrodę za pomoc w ich odzyskaniu!

Piękne i nowe 18-calowe felgi zostały skradzione z domu w Bronicach (gm. Jasień) w nocy z wtorku na środę (28/29.11). Złodzieje ukradli dwa komplety opon z felgami, razem 8 sztuk. Ich wartość właściciele oszacowali na ponad 2 tys. zł.

Weszli jak do siebie

– Złodzieje musieli przyjść po północy – mówi Mieczysław Nowakowski, teść okradzionej kobiety. – Byłem tam o godz. 22.00 sprawdzić, czy wszystko w porządku. Sam mieszkam na drugim końcu wsi. Syn pracuje w Niemczech, synowa w Lubsku. Ten dom dostali niedawno od moich swatów. Na razie ja go doglądam. – mówi pan Mieczysław

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 100

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »