Grad bramek

Opublikowano 01 grudnia 2017, autor: Justyna Bareła

W Iłowej rozegrano drugą kolejkę Interligi (niedziela, 26.11.).

W pierwszym meczu debiutująca w rozgrywkach drużyna SCAT zmierzyła się z KS Lipna. Lepsi okazali się debiutanci, którzy wygrali 9:3. Pierwszą bramkę dla SCAT już w 3. min strzelił Andrzej Ciepielowski, 2 min później wyrównał Tomasz Mielniczek. Przed końcem pierwszej połowy dwie bramki dla SCATa dołożył jeszcze Ernest Cecuła (w 6. i 8. min). Druga połowa rozpoczęła się od dwóch celnych trafień A. Ciepielowskiego (22. i 23. min). Dla drużyny z Lipnej strzelali jeszcze Damian Kościelny (w 4. min) i Łukasz Urszyc (w 35. min). Ale to piłkarze SCAT trafiali częściej. Kolejnymi celnymi strzałami mogli pochwalić się Dariusz Dziewiątak (w 29. min), Łukasz Kowalski (w 36. min), jeszcze dwie bramki dołożył A. Ciepelowski (w 30. i 39 min), który łącznie w meczu zdobył ich pięć.

W drugim meczu spotkała się drużyna Piasta Iłowa i zwycięzców ubiegłorocznej Interligi – Kwisy Trzebów. Piast wygrał 11:2. Dla drużyny z Iłowej strzelali Gomez Washington, Mateusz Kowalski, Sławomir Wdowiak (wszyscy po 3) oraz Adam Klisowski i Marcin Jaworski. Trafienia dla Kwisy zaliczyli Bartosz Kanik i Kamil Matusiak.

Drużyna Restauracji Pokusa wygrała 7:1 z ekipą Art-Dom. Dla Pokusy bramki strzelali Kacper Bartyzel (2), Piotr Stefański, Tomasz Motyl, Filip Stępień, Krzysztof Drzazgowski, Dawid Kuliga. Honorową bramkę dla Art-Dom zdobył Łukasz Dobroliński.

W ostatnim meczu Eureka z Gozdnicy pokonała Żądło Klików 7:2. Dla Gozdnicy strzelali Łukasz Budzicz (3), Daniel Łuszczyński (2) oraz Mateusz Wątroba i Marcin Paszek. Gole dla drużyny z Klikowa zdobyli Artur Janus i Dawid Konopelski.

Pauzowała drużyna Płomienia Czerna. Trzecia i czwarta kolejki Interligi już w sobotę (2.12.) i niedzielę (3.12.).