REKLAMA

Aktualności, Komunikacja

Walka z czasem

Opublikowano 24 listopada 2017, autor: Bogusława Janicka-Klisz

Budowlańcy na ul. Okrzei i Moniuszki pracują w pocie czoła. Chcą skończyć tego samego dnia, 15.12. Jedni i drudzy zaliczyli już solidne opóźnienia. Czy tym razem zdążą?

Zapewnienia, że ul. Moniuszki będzie można jeździć już za tydzień, 1.12., składa starosta Janusz Dudojć. – Tam w tej chwili pracuje 5 firm. Zakładamy, że do początku grudnia będzie przejezdność, czyli kierowcy będą mogli poruszać się w obu kierunkach – wyjaśnia J. Dudojć.

Gdy z pytaniem o finał prac zwracamy się do Marcina Sojki, kierownika budowy z firmy Eurovia, odsyła do Starostwa Powiatowego. – Zakładamy, że zakończenie całości nastąpi 15.12. – mówi J. Dudojć.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 235

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »