twoj_dom_baner_1000x200_2017

Kopali w hali

Opublikowano 24 listopada 2017, autor: Justyna Bareła

W niedzielę, 19.11., ruszyły rozgrywki VIII edycji iłowskiej Interligi.

Do gry w hali zgłosiło się dziewięć drużyn. Pierwszy mecz w tym sezonie rozegrały ekipy „Eureka” z Gozdnicy i „Restauracja Pokusa” z Przewozu.

Pierwszą bramkę dla drużyny z Przewozu już w 4. min strzelił Kacper Bartyzel, w 11. min na 2:0  podwyższył Krzysztof Drzazgowski. Do końca pierwszej połowy do bramki trafiali jeszcze Krzysztof Sokołowski (13. min) i K. Drzazgowski (15. min). W drugiej połowie na 5:0 z rzutu wolnego podwyższył Patryk Erazmus (25. min). Wynik na 6:0 w 27. min ustalił Filip Motyl.

Michał Kozdroń z Przewozu, najlepszy bramkarz poprzedniej edycji Interligi, zachował czyste konto i pochwalił się kilkoma widowiskowymi obronami.

W pozostałych meczach najwięcej bramek strzeliła drużyna Piasta Iłowa, która ograła KS Lipna 16:5. Aż 7 trafień zaliczył Mateusz Kowalski, po trzy – Sławomir Wdowiak i Gomez Washington i po jednej – Breno Anderson, Andrzej Bagiński i Michał Fernezy. Dla Lipny strzelali Tomasz Mielniczek (2), Paweł Micek, Daniel Dolecki, Jan Izdebski.

Ekipa SCAT pokonała Płomień Czerną 7:4. Bramki strzelali: Dariusz Dziewiątak, Andrzej Ciepielowski (po trzy) i Mateusz Perdek dla Scat oraz Adrian Zarzycki (2), Sebastian Motyl i Maciej Ryng dla Płomienia.

Kwisa Trzebów była lepsza od Art-Dom Iłowa i wygrała 5:2. Bramki dla Kwisy strzelali Kamil Matusiak i Łukasz Łukasiewicz (po dwie) oraz Marek Pala. Dla ekipy Art-Dom – Marek Mazrukiewicz i Krzysztof Mytnik. Pauzowała drużyna Żądła Klików. Druga kolejka Interligi już w najbliższą niedzielę, 26.11.