REKLAMA

Praca

Dla nauczyciela, psychologa i na produkcję

Opublikowano 17 listopada 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

W Żarach trzy osoby do sprzątania potrzebne są w Społecznej Szkole Podstawowej. Trzech kasjerów, sprzedawców potrzebnych jest do żarskiego sklepu „Dino”. Specjalista ds. kadr i płac zatrudni firma „Digger” z Żar. Zakład Pracy Chronionej „Or-Sat” do pracy w Żarach potrzebuje szwaczek. Trwa nabór do pracy w żarskim „Saint Gobain”, potrzebni do pracy są pracownicy produkcji, magazynierzy oraz operatorzy maszyn i urządzeń. W markecie „Tesco” w Żarach pracę znajdzie łącznie sześć osób, po dwie w działach”: świeża żywność, bistro i przy kasach.

 

Do transportu i na budowę

Kierowca samochodu dostawczego do masy 3,5 tony na trasy krajowe i międzynarodowe o pracę może pytać w firmie „Zaltrans” z Żagania. Nauczyciel języka angielskiego o pracę na cały etat na zastępstwo może pytać w żagańskim Zespole Szkół Ogólnokształcących. Firma „ProAutomatic” z Katowic szuka swojego przedstawiciela handlowego do pracy na terenie Żagania.

Dwóch mechaników samochodowych znajdzie pracę w „Szawix” Auto Serwis w Szprotawie. Łącznie pięć osób potrzebnych jest do obsługi stacji paliw „Dan-Pol” w Jasieniu. Osoby do obsługi stacji paliw potrzebne są także w Zasiekach do stacji „Aral” oraz „Apexim AB”. W Iłowej do Urzędu Miasta potrzebna jest osoba do pracy w referacie finansowo – budżetowym. Szprotawskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych do pracy na część etatu w Wiechlicach potrzebuje psychologa. Łącznie dziesięciu cieśli szalunkowych może zatrudnić firma Usługi Ogólnobudowlane Roberta Dubowskiego z Łazu.

Dla niepełnosprawnych

Są także oferty dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. Dozorcę do pracy w Szprotawie zatrudni firma „Lespin” z oddziału w Zielonej Górze. Dwóch traktorzystów do transportu i trzy salowe do pracy na terenie 105. Szpitala Wojskowego w Żarach poszukuje firma „Sanpro Consulting BPO” z Kobierzyc. Ta sama firma ma także ofertę dla dwóch salowych do Nowego Szpitala w Szprotawie. Dwie osoby do sprzątania w Żarach i Sieniawie Żarskiej zatrudni firma „RJ System” z Warszawy.

Napisz komentarz »