REKLAMA

Sport

Promień ograł lidera!

Opublikowano 17 listopada 2017, autor: Przemek Kaźmierski

Fenomenalnym golem popisał się Winston Luis, zawodnik Promienia Żary, który w niedzielnym spotkaniu (12.11.) na stadionie przy ul. Zwycięzców zadecydował o wygranej gospodarzy z liderem tabeli klasy okręgowej, Cariną Gubin 1:0.

Całą pierwszą połowę lekko zdominowali goście, dłużej utrzymując się przy piłce i stwarzając od czasu do czasu zagrożenie pod bramką promienia  Walka była zacięta, a mecz toczył się w dynamicznym tempie i nie był pozbawiony ostrych zagrywek na granicy faulu z obu stron. Szczególnie atakowanym zawodnikiem w drużynie gospodarzy był Winston Luis. I chyba niejako w rewanżu w 68. min po kapitalnym strzale z dystansu zdobył zwycięskiego gola dla Promienia. Tym samym po spotkaniu i zakończeniu jesiennej rundy, Promień zmniejszył różnicę do Cariny, lidera tabeli, do 3 punktów. Po meczu kibice Promienia pożegnali się z zawodnikami, a Winstonowi zgotowali owacje godne mistrza.

– Gram od piątego roku życia – mówi W. Luis. – Trenuję codziennie, nawet po kilka godzin, a moim idolem jest Cristiano Ronaldo.

Napisz komentarz »