REKLAMA

Sport

Zagrają dla Alicji

Opublikowano 17 listopada 2017, autor: Piotr Piotrowski

Dochód z festynu sportowego i meczu towarzyskiego Czarnych Żagań z Beskidem Bożnów zasili konto chorej na nowotwór Alicji Wolanin. Początek imprezy na stadionie przy ul. Kochanowskiego w Żaganiu w sobotę, 18.11., o godz. 10.00.

Na placu przy basenie Arena będzie kiermasz ciast, loterie fantowe oraz licytacje pamiątek sportowych. Imprezę nakręcać będzie DJ Adrian Delay.  Na murawie mecze zagrają najmłodsi piłkarze UKS-u Czarni Żagań. O godz. 14.00 – finał, czyli mecz towarzyski między seniorami Czarnych Żagań (klasa okręgowa) a Beskidem Bożnów (klasa B).

 Podczas festynu i meczów odbędzie się zbiórka pieniędzy na leczenie 26-letniej mieszkanki Żagania, Alicji Wolanin, walczącej z nowotworem – mięsakiem tkanek miękkich.

 – Chcemy pomóc Alicji i wierzymy, że przyłączy się do nas więcej osób, przychodząc w sobotę na Arenę – mówi Tomasz Nowak, wiceprezes Beskidu.  – Mieszkańcy mogli pomóc Alicji, biorąc udział w licytacji  na facebookowym profilu Beskidu. Przedmiotem licytacji było miejsce w składach obu drużyn w sobotnim meczu. Zagrają osoby, które wpłaciły najwięcej, a więc po 1.000 i 700 zł.

Napisz komentarz »