REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

ŁOŚ ZJADŁ MARCHEWKĘ

Opublikowano 10 listopada 2017, autor: Piotr Piotrowski

– Władza pokazała, że można zniszczyć komuś biznes, ale na pewno nas nie złamie – zarzekają się Piotr Łoś i jego córka Natalia. Żagańskiemu radnemu kiosk po 16 latach działalności pomogli rozebrać znajomi i koledzy z Rady Miasta.

Łosiowie musieli zamknąć działalność gospodarczą w kiosku przy ul. Kochanowskiego z końcem września, ale dopiero we wtorek, 7 listopada, rozebrali kiosk. Z pomocą przyszli im nie tylko ich stali klienci, ale i radni, znajomi. Rękawy zakasali m.in. starosta Henryk Janowicz,radny powiatowy Andrzej Katarzyniec, radni miejscy: Henryk Sienkiewicz, Stanisław Kucab, Cyprian Maszlong, Sebastian Kulesza, Radosław Kwiecień, Zbigniew Janek, Dariusz Jadach i radny Sejmiku Wojewódzkiego, Łukasz Mejza.

– Takie działanie władz miasta to przejaw deptania nie tylko lokalnej przedsiębiorczości, ale i obywatelskości – skwitował Mejza. – Wstyd, panie burmistrzu!

Łoś się nie poddaje

Łez wzruszenia nie ukrywała Natalia Łoś. – Trudno opanować emocje, gdy zamyka się w tym miejscu działalność po 16 latach – mówiła ze łzami w oczach.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 251

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »