stop-shop_banner_top_swiateczny_1000x200

Kolejna porażka

Opublikowano 10 listopada 2017, autor: TR

W niedzielę, 5 listopada, Kado Górzyn podejmowało Relaks Grabice. Ostatnie dwa mecze piłakrze z Górzyna przegrali. Tym razem miało być inaczej, ponieważ do składu wrócili, po kontuzjach, czołowi zawodnicy – Michał Galik i Artur Dąbrowski.

Przebieg wydarzeń na boisku był jednak całkiem inny. Goście w 39. min objęli prowadzenie, po bramce Mariusza Piętki i takim wynikiem zakończyło się pierwsze 45 minut.

W drugiej połowie, a dokładnie w 65. min, znany z gry w Budowlanych Lubsko, Marcin Bławuciak, pewnie wykorzystał rzut karny i podwyższył prowadzenie gości. 10 minut później, po trafieniu Ariela Łączyńskiego, było już 3:0.

Dopiero w 85. min, wprowadzony z ławki Robert Semczyszyn zdobył honorową bramkę dla gospodarzy i mecz zakończył się zwycięstwem Relaksu Grabice 3:1.

– Nie mamy szczęścia. Powrót naszych czołowych graczy to jeszcze nie wszystko. Widać, że jeszcze nie są w pełni sił. Przed nami ostatni mecz w rundzie i ciężka praca w czasie zimowej przerwy. Rezultaty zobaczymy wiosną – skomentował przegraną trener Kado, Karol Widerowski.