REKLAMA

Wasze sprawy

Martwe zwierzęta w Złotniku

Opublikowano 10 listopada 2017, autor: Norbert Królik

Od dzisiaj (10.11.) w Złotniku działa punkt, gdzie można oddać martwe zwierzęta.

– Martwe zwierzęta będą do czasu utylizacji przechowywane w godnych warunkach – zapewnia Janusz Lewandowski, właściciel firmy Ekolog. W Złotniku, na działce obok swojego domu pod numerem 32, otwiera punkt przyjęcia martwych zwierząt do utylizacji.

Za oddanie zwierzęcia do 10 kg trzeba zapłacić 150 zł plus 1 zł za każdy kilogram jego wagi. W tym przedziale mieści się większość małych psów i koty. Przykładowo za pekińczyka lub chihuahua zapłacimy około 155 zł. Podobnie za większość kotów, które ważą zazwyczaj poniżej 10 kg. Gdy zwierzę waży więcej niż 10 kg, to koszt jego utylizacji wzrasta do 300 zł plus 1 zł za każdy kilogram wagi. W tej kategorii są już wszystkie psy średnie i duże. Przykładowo za owczarka niemieckiego ważącego około 40 kg zapłacimy 340 zł. Jeszcze więcej zapłacimy za utylizację konia. Gdy doliczymy do 300 zł wagę zwierzęcia, to koszt utylizacji może wynieść nawet 1 tys. zł. Za utylizację zwierząt gospodarskich nie muszą płacić rolnicy, ale nie dotyczy to psów i kotów.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 111

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »