REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Boją się spać we własnym domu

Opublikowano 10 listopada 2017, autor: Justyna Bareła

Wyszli z domu, żeby odwiedzić groby bliskich. Wtedy ktoś splądrował i okradł ich dom (1.11.)

Złodzieje wykorzystali nieobecność Amelii i Przemysława z Miodnicy.

– Wyszliśmy z domu około godz. 13:00. Wróciliśmy około 19:00. Od razu wiedziałam, że coś jest nie tak, bo zauważyłam otwarte drzwi balkonowe na taras. Byłam zaskoczona, bo  wszystkie drzwi przed wyjściem zamknęliśmy – mówi pani Amelia. I dodaje: – Weszłam przez taras i przeżyłam szok. Wnętrze było przewrócone do góry nogami. Wszystkie rzeczy postrącane z półek, szafek. To samo na piętrze. Ubrania wywalone na podłogę, a z szafy wyłamane drzwi. Wywrócona była nawet bielizna.

Złodzieje zostawili w domu sprzęt, wynieśli tylko trochę pieniędzy i biżuterię. – Zabrali nawet łańcuszki dzieci z chrztu. Nie wiem, czego tu szukali. Przecież nie mamy  jakiś luksusów, łącznie wartość skradzionych rzeczy wyniesie mniej niż 5 tys. zł – przyznaje kobieta.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 213

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »