REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Śmierć wędkarza

Opublikowano 27 października 2017, autor: Bogusława Janicka-Klisz

Kilkanaście dni poszukiwań Tomasza († 42 l.), zaginionego wędkarza z Jasienia. I dramatyczny koniec. Ciało mężczyzny zostało znalezione (19.10.) w jego mitsubishi pajero zatopionym w rzece Bóbr koło Starego Raduszca.

Nadzieją przez 12 dni żyła rodzina, przyjaciele, wędkarze, którzy pomagali policji w poszukiwaniach. Tomasza szukali też nurkowie z Nowej Soli, Zielonej Góry oraz Międzyrzecza, straż rybacka z Krosna Odrzańskiego. Mieli do dyspozycji psy tropiące, echosondę, łodzie motorowe.

 

Słuch po nim zaginął

Przypomnijmy. Wędkarz pojechał na ryby w sobotę, 7.10. Wybrał się do Starego Raduszca (powiat krośnieński). Pojechał swoim mitsubishi pajero. Miał spędzić tam noc. Nie wrócił do domu. Rodzina zawiadomiła policję. Ta wszczęła poszukiwania. Jako ostatni żywego pana Tomka widział Marcin Nawrocki z Raduszca.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 1030

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »