REKLAMA

Praca

Do marketu, oczyszczalni i na produkcję

Opublikowano 27 października 2017, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Pracownika socjalnego może zatrudnić Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarach. Sekretarka do pracy na pół etatu potrzebna jest w żarskiej prokuraturze. W żarskim markecie Tesco pracę znajdzie asystent do kontroli zapasów, dwóch doradców klienta do działu świeża żywność, dwie osoby do obsługi bistro oraz dwie osoby do obsługi kas. Trzech kasjerów, sprzedawców o pracę może pytać w żarskim „Dino”. Pięciu ustawiaczy maszyn zatrudni „Relpol” z Żar. Do pracy w PKS potrzebny jest spedytor działu krajowego. Dwóch pomocniczych pracowników budowlanych zatrudni Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Mieczysław Szklarz z Żar. Żałobnik potrzebny jest do zakładu pogrzebowego „Gloria” z Żar. Mechanik samochodowy znajdzie pracę w „WulkaMyj” w Żarach. Dwadzieścia osób do pracy jako operator linii produkcyjnej i dziesięć operatorów wsparcia produkcji zatrudni firma „Automotive Assembly Systems” w Żarach, a pięciu operatorów o pracę może pytać w Mirostowcach Dolnych.

Pracownik magazynu do układania i wydawania towaru potrzebny jest do Piekarni „Amadeo” w Żaganiu. Pracownika do obsługi biura i instruktora nauki jazdy może zatrudnić Profesjonalna Szkoła Nauki Jazdy „Delta” z Żagania.

 

Mechanik i asystent

Osoby do pracy jako pomoc nauczyciela i nauczyciel wychowawca -oligofrenopedagog potrzebne są w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Lubsku. Pomocnik budowlany znajdzie pracę w firmie „TomDach” z Lubska. W Iłowej do Ośrodka Pomocy Społecznej potrzebny jest asystent rodziny, a w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej o pracę może pytać operator urządzeń oczyszczalni ścieków. Kierownik gospodarstwa rolnego do uprawy ok. 600 ha potrzebny jest do firmy „Archiwolta” z Gozdnicy. Trzy osoby do zbijania palet i pomocy przy maszynach tartacznych potrzebne są w firmie „Gem” z Gozdnicy. Łącznie sześciu pracowników pomocniczych przy produkcji drzewnej i tyle samo pomocników operatora obrabiarki do drewna może zatrudnić „JaP Trading” z Piotrowa. Cztery osoby znajdą pracę jako monterzy instalacji wentylacyjnych i klimatyzacji w firmie „Saling” z Grabika. Łącznie dziesięciu elektromechaników pojazdów samochodowych znajdzie pracę w firmie „Ale – Kasacja” w Jasieniu. Kelner i ogrodnik o pracę może pytać w „Pałacu Wiechlice”.

 

Dla niepełnosprawnych

Są także oferty dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. Osobę do sprzątania pomieszczeń żarskiego Urzędu Skarbowego zatrudni firma  „Clar System” z Żar. Trzech operatorów wtryskarki może zatrudnić firma „PlastBud” w Żarach.

Napisz komentarz »